Promocje
Spodenki tenisowe męskie granatowe
Spodenki tenisowe męskie granatowe

149,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
Koszulka tenisowa męska granatowa
Koszulka tenisowa męska granatowa

99,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
Koszulka tenisowa męska miętowa
Koszulka tenisowa męska miętowa

99,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
Spodenki tenisowe męskie fioletowe
Spodenki tenisowe męskie fioletowe

149,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
Spodenki tenisowe męskie czarne
Spodenki tenisowe męskie czarne

149,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
Koszulka tenisowa męska zielona
Koszulka tenisowa męska zielona

99,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i wymiany

Adres zwrotu/wymiany:

CUNA -  CDG PRO Sp. z o.o.

Świlcza 145B

36-072 Świlcza 

 

Obsługa Klienta:

e-mail : sklep@cunazone.com 

telefon: 668 611 693 

 

ZWROT ORAZ WYMIANA TOWARU

 

 1. Konsumentowi oraz Przedsiębiorcy na prawach konsumenta zgodnie z treścią art. 27 ust. 1 Ustawy o prawach konsumenta przysługuje prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia w którym Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta wszedł w posiadanie towaru.
 2. Konsument i Przedsiębiorca na prawach konsumenta może poinformować Sprzedawcę o chęci skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży pisemnie, przesyłając właściwe oświadczenie na adres: CDG PRO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Świlczy 145 B, 36-072 Świlcza.
 3. Konsument i Przedsiębiorca na prawach konsumenta może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który stanowi wzór stanowi załącznik nr 2 do Ustawy o prawach konsumenta, na formularzu dostępnym poniżej lub w innej pisemnej formie zgodnej z Ustawą o prawach konsumenta.
 4. Skorzystanie ze wzoru nie jest obowiązkowe.
 5. W celu zachowania terminu do odstąpienia od Umowy sprzedaży, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy sprzedaży mailowo na adres: sklep@cunazone.com lub listownie na adres: CUNA - CDG PRO SP. Z O.O. Świlcza 145 B, 36-072 Świlcza.
 6. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży w opisanym wyżej trybie, Umowę sprzedaży uważa się za niezawartą.
 7. Sprzedający zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta i Przedsiębiorcy na prawach konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta i Przedsiębiorcy na prawach konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep internetowy), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedającego został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od Umowy sprzedaży.
 8. Zwrotu płatności Sprzedający dokonuje przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient zgodzi się na inne rozwiązanie. Klient może wskazać numer rachunku bankowego na który Sprzedający zwróci środki. W każdym przypadku Konsument nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 9. Konsument i Przedsiębiorca na prawach konsumenta ma obowiązek zwrócić towar do Sprzedającego niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument i Przedsiębiorca na prawach konsumenta odeśle zwracany Produkt przed upływem terminu 14 dni na adres: CDG PRO Sp. z o.o., Świlcza 145 B, 36-072 Świlcza.
 10. Konsument i Przedsiębiorca na prawach konsumenta pokrywa bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy tytułem odstąpienia od Umowy sprzedaży (koszty wysłania towaru do Sprzedającego). Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odesłanych na koszt odbiorcy.
 11. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 12. Zwracany lub wymieniany towar powinien być kompletny, posiadać metki i nie może nosić śladów użytkowania lub zużycia. Prosimy o załączenie paragonu / faktury oraz Formularza Zwrotu / Formularza Wymiany.
 13. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, zarówno Sklep jak i Klient będący konsumentem są zobowiązani do zwrotu wszystkich składników zamówienia w stanie niepogorszonym .
 14. Klient za uprzednią zgodą Sklepu może w terminie 10 (dziesięciu) dni roboczych od dnia otrzymania towaru przez Klienta wymienić towar na inny. W takim przypadku powinien wypełnić Formularz Wymiany.
 15. Wymianę prosimy wcześniej ustalać mailowo z obsługą Sklepu www.cunazone.com (sklep@cunazone.com)
 16. W przypadku wymiany towaru, uiszczona cena zostanie zaliczona na poczet ceny nowo zamówionego towaru, a ewentualna różnica w cenie zostanie odpowiednio uiszczona przez Klienta lub zwrócona przez Sklep. Jeżeli wybrany przez Klienta towar jest droższy od wymienianego, wysyłka nowego towaru nastąpi po zaksięgowaniu różnicy w cenie na koncie Sklepu. Jeżeli wybrany przez Klienta towar jest tańszy od wymienianego Sklep zwróci różnicę, w terminie 14 (czternastu) dni roboczych od dnia otrzymania zwracanego towaru. Zwrot różnicy nastąpi na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.
 17. Sklep nie odbiera kierowanych do niego przesyłek przesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami.
 18. Jeżeli Klient decyduje się na wymianę/zwrot przedmiotu zakupu, który był zgodny z zamówieniem wszystkie koszty wysyłki związane z wymianą lub zwrotem pokrywa kupujący.

DO POBRANIA:

Formularz ZWROTU
Formularz WYMIANY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium