Promocje
Legginsy JUMP damskie
Legginsy JUMP damskie
55,00 zł 45,00 zł
Komplet sportowy RÓŻ WF
Komplet sportowy RÓŻ WF
99,00 zł 69,00 zł
Bluza MISTRAL unisex Intense
Bluza MISTRAL unisex Intense
299,00 zł 199,00 zł
Koszulka RUN męska
Koszulka RUN męska
129,00 zł 69,00 zł
Bluza NORTES ZIP męska
Bluza NORTES ZIP męska
279,00 zł 179,00 zł
Dres COSY KORALOWY dziecięce
Dres COSY KORALOWY dziecięce
269,00 zł 169,00 zł
Sukienka CITY dziecięca
Sukienka CITY dziecięca
169,00 zł 119,00 zł
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i wymiany

Adres zwrotu/wymiany

"CUNA", CDG PRO Sp. z o.o.

Świlcza 145 B

36-072 Świlcza

email Obsługi Klienta: sklep@cunazone.com

 

Zwrot oraz wymiana towaru

 1. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22 poz. 271 z zm.) zwana dalej („Ustawa”), Klientowi, który jest konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od Umowy w terminie 14 (czernastu) dni od dnia otrzymania towaru. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawiera Formularz Zwrotu

 2. Zwracany lub wymieniany towar powinien być kompletny, posiadać metki i nie może nosić śladów użytkowania lub zużycia. Prosimy o załączenie paragonu lab jego skanu.

 3. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, na zasadzie wskazanej w pkt. 6.1., zarówno Sklep jak i Klient będący konsumentem są zobowiązani do zwrotu wszystkich składników zamówienia w stanie niepogorszonym .

 4. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w wypadkach określonych szczegółowo w art. 10 ust. 3 w/w Ustawy.

 5. Klient za uprzednią zgodą Sklepu może w terminie 10 (dziesięciu) dni roboczych od dnia otrzymania towaru przez Klienta wymienić towar na inny. W takim przypadku powinien wypełnić Formularz Wymiany, Formularz Zwrotu,
 6. Wymianę prosimy wcześniej ustalać z obsługą Sklepu www.cunazone.pl (sklep@cunazone.com)
 7. W przypadku wymiany towaru, uiszczona cena zostanie zaliczona na poczet ceny nowo zamówionego towaru, a ewentualna różnica w cenie zostanie odpowiednio uiszczona przez Klienta lub zwrócona przez Sklep. Jeżeli wybrany przez Klienta towar jest droższy od wymienianego, wysyłka nowego towaru nastąpi po zaksięgowaniu różnicy w cenie na koncie Sklepu. Jeżeli wybrany przez Klienta towar jest tańszy od wymienianego Sklep zwróci różnicę, w terminie 14 (czternastu) dni roboczych od dnia otrzymania zwracanego towaru. Zwrot różnicy nastąpi na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.

 8. Sklep nie odbiera kierowanych do niego przesyłek przesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami.

 9. Jeżeli Klient decyduje się na wymianę/zwrot przedmiotu zakupu, który był zgodny z zamówieniem wszystkie koszty wysyłki związane z wymianą lub zwrotem pokrywa kupujący.

  Formularz zwrotu - do pobrania
  Formularz wymiany - do pobrania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium