Promocje
Zestaw do biegania ACTIVE PRO + ACTION WINTER granatowy
Zestaw do biegania ACTIVE PRO + ACTION WINTER granatowy

370,00 zł

Cena regularna: 468,00 zł

Najniższa cena: 468,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje

PROCEDURA REKLAMACJI

 

I. Zgłaszanie Reklamacji

1. Kupujący ma prawo zgłoszenia reklamacji dotyczącej towaru posiadającego wady nie ujawnione w trakcie sprzedaży, w okresie obowiązywania rękojmi. Jeżeli Kupującemu przysługują dodatkowo uprawnienia z gwarancji, reklamacja może zostać zgłoszona w okresie, na jaki gwarancja została udzielona.

2. Kupujący zgłaszający reklamację wypełnia FORMULARZ REKLMACJI (dostępny na dole strony), prawidłowo uzupełniając następujące informacje:

  • Data i miejsce zgłoszenia;
  • Dane adresowe zgłaszającego:

- nazwa i adres firmy, e-mail, telefon, NIP, adres do wysyłki towaru – w przypadku przedsiębiorcy

- imię i nazwisko, adres, telefon – w przypadku konsumenta

  • Data zakupu oraz nr faktury/paragonu;
  • Określenie wadliwego towaru (nazwa, kod, ilość, cena zakupu);
  • Opis wady;
  • Data stwierdzenia wady.

3. Wadliwy towar wraz z załączonym formularzem reklamacji, powinien być wysłany na poniższy adres firmy: CUNA - CDG PRO Sp. z o. o., Świlcza 145 b, 36-072 Świlcza.

4. Jeżeli koszty wysyłki przewyższają wartość netto reklamowanego towaru, zgłoszenia reklamacji należy dokonać za pośrednictwem Przedstawiciela Handlowego firmy CDG PRO Sp. z o. o. jako opiekuna, pracownika Działu Sprzedaży, bądź drogą mailową na adres sklep@cunazone.com . W takim przypadku firma CDG PRO Sp. z o. o. może przyjąć i uznać reklamację bez konieczności wysyłki zareklamowanego towaru. Informację na ten temat firma CDG PRO Sp. z o. o. przekaże Kupującemu drogą mailową w terminie możliwie najszybszym, nie dalszym niż 14 dni roboczych od daty otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza reklamacji.

5. W pozostałych przypadkach Kupujący jest zobowiązany do dostarczenia reklamowanego towaru do firmy CDG PRO Sp. z o.o. na koszt Sprzedającego, lub w przypadku zawarcia umowy o współpracy, zgodnie z jej postanowieniami.

6. W przesyłce z reklamowanymi towarami nie mogą znajdować się towary, które są zwracane z innych przyczyn niż reklamacja jakościowa (czyli wada fizyczna towaru).

 

II. Wysyłka reklamowanego towaru

1. Reklamowany towar powinien być dostarczony w opakowaniu fabrycznym lub innym opakowaniu zastępczym, zapewniającym jego zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie transportu.

2. Towary przesłane w sposób narażający je na uszkodzenia mechaniczne podczas transportu automatycznie tracą gwarancję. Ryzyko uszkodzenia Towaru w czasie transportu ponosi Klient.

3. Reklamowane towary powinny być dostarczone do firmy CDG PRO Sp. z o. o. w stanie fizycznym, który umożliwia weryfikację uszkodzenia (wady), jak również określić jego przyczynę.

 

III. Rozpatrywanie reklamacji

1. Reklamacje rozpatrywane są w siedzibie firmy CDG PRO Sp. z o.o. przez Komisję Reklamacyjną, która dokonuje oceny zasadności zgłoszenia reklamacyjnego.

2. Firma CDG PRO Sp. z o.o. dołoży wszelkich starań, aby ustosunkowanie się do zgłoszenia reklamacyjnego nastąpiło w terminie nie dłuższym niż 14 dni, liczonych od dnia otrzymania reklamacji (termin liczony od dnia odebrania przez firmę CDG PRO Sp. z o.o. przesyłki z wadliwym towarem). Czas naprawy/wymiany może nieznacznie ulec przedłużeniu w przypadku oczekiwania na dostawę towaru podlegającego wymianie lub elementów składowych, niezbędnych do usunięcia usterki. O ewentualnej zwłoce Kupujący zostanie poinformowany przez Sprzedającego.

3. Zgłoszenie reklamacyjne na uszkodzenia mechaniczne wynikające ze szkód powstałych w czasie transportu może być uznane wyłącznie wtedy, jeśli został sporządzony Protokół Reklamacyjny w obecności kuriera.

4. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty poniesione w związku z jej rozpatrzeniem przez firmę CDG PRO Sp. z o.o., ponosi zgłaszający reklamację.

5. W żadnym przypadku firma CDG PRO Sp. z o. o. nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek straty, szkody lub wydatki, wynikające bezpośrednio lub pośrednio z zastosowania towaru, włączając w to szkody bezpośrednie i pośrednie, ograniczając swoją odpowiedzialność wyłącznie do wartości zareklamowanego towaru.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Formularz REKLAMACJI dla Konsumentów 
Formularz REKLAMACJI dla Firm 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium