Promocje
Komin wielofunkcyjny GEOGÓRY
Komin wielofunkcyjny GEOGÓRY
39,00 zł 25,00 zł
szt.
Dres PURE SHORT GIRL szary damski
Dres PURE SHORT GIRL szary damski
399,00 zł 369,00 zł
Koszulka RUN męska
Koszulka RUN męska
129,00 zł 69,00 zł
Opaska sportowa ZEBRA
Opaska sportowa ZEBRA
59,00 zł 39,00 zł
szt.
Koszulka RUSH damska
Koszulka RUSH damska
139,00 zł 89,00 zł
Bluza NORTES damski
Bluza NORTES damski
259,00 zł 139,00 zł
Bluza TRAMONTANA damska MORSKA
Bluza TRAMONTANA damska MORSKA
299,00 zł 199,00 zł
Opaska sportowa PURPLE
Opaska sportowa PURPLE
59,00 zł 39,00 zł
szt.
Produkt dnia
Legginsy SPEED męskie
Legginsy SPEED męskie
99,00 zł
Set HOMY oliwkowy top + legginsy long + bikery
Set HOMY oliwkowy top + legginsy long + bikery
299,00 zł 249,00 zł
Set HOMY turkusowy top + legginsy long + bikery
Set HOMY turkusowy top + legginsy long + bikery
299,00 zł 249,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje

PROCEDURA REKLAMACJI

 

I. Zgłaszanie Reklamacji

1. Kupujący ma prawo zgłoszenia reklamacji dotyczącej towaru posiadającego wady nie ujawnione w trakcie sprzedaży, w okresie obowiązywania rękojmi. Jeżeli Kupującemu przysługują dodatkowo uprawnienia z gwarancji, reklamacja może zostać zgłoszona w okresie, na jaki gwarancja została udzielona.

2. Kupujący zgłaszający reklamację wypełnia formularz reklamacji (formularz dla firm dostępny na dole strony), prawidłowo uzupełniając następujące informacje:

  • Data i miejsce zgłoszenia;
  • Dane adresowe zgłaszającego:

- nazwa i adres firmy, e-mail, telefon, NIP, adres do wysyłki towaru – w przypadku przedsiębiorcy

- imię i nazwisko, adres, telefon – w przypadku konsumenta

  • Data zakupu oraz nr faktury/paragonu;
  • Określenie wadliwego towaru (nazwa, kod, ilość, cena zakupu);
  • Opis wady;
  • Data stwierdzenia wady.

3. Wadliwy towar wraz z załączonym formularzem reklamacji, powinien być wysłany na poniższy adres firmy: "CUNA", CDG PRO Sp. z o. o., Świlcza 145 b, 36-072 Świlcza.

4. Jeżeli koszty wysyłki przewyższają wartość netto reklamowanego towaru, zgłoszenia reklamacji należy dokonać za pośrednictwem Przedstawiciela Handlowego firmy CDG PRO Sp. z o. o. jako opiekuna, pracownika Działu Sprzedaży, bądź drogą mailową na adres malgorzata_t@cunazone.com . W takim przypadku firma CDG PRO Sp. z o. o. może przyjąć i uznać reklamację bez konieczności wysyłki zareklamowanego towaru. Informację na ten temat firma CDG PRO Sp. z o. o. przekaże Kupującemu drogą mailową w terminie możliwie najszybszym, nie dalszym niż 14 dni roboczych od daty otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza reklamacji.

5. W pozostałych przypadkach Kupujący jest zobowiązany do dostarczenia reklamowanego towaru do firmy CDG PRO Sp. z o. o. na koszt Sprzedającego, lub w przypadku zawarcia umowy o współpracy, zgodnie z jej postanowieniami.

6. W przesyłce z reklamowanymi towarami nie mogą znajdować się towary, które są zwracane z innych przyczyn niż reklamacja jakościowa (czyli wada fizyczna towaru).

II. Wysyłka reklamowanego towaru

1. Reklamowany towar powinien być dostarczony w opakowaniu fabrycznym lub innym opakowaniu zastępczym, zapewniającym jego zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie transportu.

2. Towary przesłane w sposób narażający je na uszkodzenia mechaniczne podczas transportu automatycznie tracą gwarancję. Ryzyko uszkodzenia Towaru w czasie transportu ponosi Klient.

3. Reklamowane towary powinny być dostarczone do firmy CDG PRO Sp. z o. o. w stanie fizycznym, który umożliwia weryfikację uszkodzenia (wady), jak również określić jego przyczynę.

III. Rozpatrywanie reklamacji

1. Reklamacje rozpatrywane są w siedzibie firmy CDG PRO Sp. z o. o. przez Komisję Reklamacyjną, która dokonuje oceny zasadności zgłoszenia reklamacyjnego.

2. Firma CDG PRO Sp. z o. o. dołoży wszelkich starań, aby ustosunkowanie się do zgłoszenia reklamacyjnego nastąpiło w terminie nie dłuższym niż 14 dni, liczonych od dnia otrzymania reklamacji (termin liczony od dnia odebrania przez firmę CDG PRO Sp. z o. o. przesyłki z wadliwym towarem). Czas naprawy/wymiany może nieznacznie ulec przedłużeniu w przypadku oczekiwania na dostawę towaru podlegającego wymianie lub elementów składowych, niezbędnych do usunięcia usterki. O ewentualnej zwłoce Kupujący zostanie poinformowany przez Sprzedającego.

3. Zgłoszenie reklamacyjne na uszkodzenia mechaniczne wynikające ze szkód powstałych w czasie transportu może być uznane wyłącznie wtedy, jeśli został sporządzony Protokół Reklamacyjny w obecności kuriera.

4. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji koszty poniesione w związku z jej rozpatrzeniem przez firmę CDG PRO Sp. z o. o., ponosi zgłaszający reklamację.

5. W żadnym przypadku firma CDG PRO Sp. z o. o. nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek straty, szkody lub wydatki, wynikające bezpośrednio lub pośrednio z zastosowania towaru, włączając w to szkody bezpośrednie i pośrednie, ograniczając swoją odpowiedzialność wyłącznie do wartości zareklamowanego towaru.

Formularz reklamacji dla Konsumentów - do pobrania
Formularz reklamacji dla Firm - do pobrania

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium