Promocje
Koszulka BASIC BANANOWIEC męska
99,00 zł 69,00 zł
Koszulka RUN męska
129,00 zł 69,00 zł
Komplet sportowy LEMON WF
Bluza NORTES męska
Koszulka WAVE damska
149,00 zł 99,00 zł
Bluza TRAMONTANA dziecięca MORSKA
199,00 zł 129,00 zł
Produkt dnia
Bluza TRAMONTANA męska KARMEL
299,00 zł
Bluza TRAMONTANA  męska GRAFIT
Bluza TRAMONTANA męska GRAFIT
299,00 zł
Bluza TRAMONTANA  męska BORDO
Bluza TRAMONTANA męska BORDO
299,00 zł
Bluza TRAMONTANA  męska OLIWKA
Bluza TRAMONTANA męska OLIWKA
299,00 zł
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kariera

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Rady Ministrów, prosimy aby w CV dołączać klauzule dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Niniejszym zaznaczamy, że administratorami Państwa danych będzie spółka CDG z siedzibą w Świlczy.

Aplikacje, CV należy podsyłać na adres: sklep@cunazone.com
Życzymy powodzenia :)

 SPECJALISTA SOCIAL MEDIA

specjalista-social-media

Czy social media to Twoja pasja? Czujesz się w nich jak przysłowiowa ryba w wodzie.
Jeśli rozmowa do kamery smalltalk, posty, relacje angażowanie widzów nie stanowią dla Ciebie problemu - prześlij nam swoje CV!

CUNAteam, poszukuje prawdziwego zwierzaka social mediów, który poprowadzi i poszerzy zasięgi naszej marki odzieżowej w internecie Instagram/ Facebook
w przyszłości Tiktok i kto wie może coś jeszcze... :)
Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą odzieży sportowej i casualowej.
Współpracujemy między innymi z: Developres Rzeszów, Stal Rzeszów, Elite Fighters, Forever, FBL Berlin.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu kont na social mediach;
  • samodzielność i odpowiedzialność za efekty swojej pracy;
  • doskonała znajomość instagram-a facebook-a tiktoka i pinteresta;
  • kreatywność w tworzeniu content-u ( lekkie pióro );
  • duża swoboda w rozmowie do kamery;
  • szeroki zakres słownictwa, dbałość o ortografię i najmniejsze szczegóły;
  • wysokie poczucie estetyki;
  • śledzenie trendów SM;
  • dobra organizacja pracy;
  • stały kontakt i współpraca z CUNAteam.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie angażujących relacji, filmów w social mediach z siedziby firmy oraz wydarzeń sportowych i okolicznościowych w których pełnimy ważną rolę;
  • budowanie grup tematycznych na insta i facebook;
  • szukanie nowych zasięgów i kanałów komunikacji z klientem;
  • przygotowywanie i publikowanie postów na Instagram/ Facebook / Tiktok i Pinterest.

Dodatkowym atutem będzie:

  • portfolio prowadzonych działań w social mediach;
  • znajomość Twittera;
  • umiejętności posługiwania się kreatorami video;
  • znajomość branży fashion/sport.

Co oferujemy:

  • praca dla osoby z Rzeszowa lub okolic ( minimum 2 razy w tygodniu praca stacjonarna ) oraz sporadyczne wyjazdy na eventy;
  • elastyczne godziny pracy ( forma współpracy i wymiaru godziny pracy ustalana indywidualnie tak aby było Ci wygodnie );
  • prace w miłym energicznym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szanse na wypromowanie własnej marki osobistej !!!
  • dostęp do niezbędnego sprzętu wysokiej jakości ( aparat, lampy, telefon, komputer ).

GRAFIK KREATYWNY

grafik kreatywny

Poszukujemy wsparcia dla Naszego teamu grafików! Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą odzieży sportowej i casualowej.

Wymagania:

  • dbałość o szczegóły oraz dokładność;
  • duża samodzielność w działaniu;
  • śledzenie trendów w projektowaniu graficznym;
  • bogata wyobraźnia;
  • dbanie o spójność wizualnej marki;
  • biegła znajomość programów z pakietu Adobe – przede wszystkim Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator;
  • doświadczenie w projektowaniu graficznym;
  • ciekawego portfolio – przesili je nam abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie w branży sportowej będzie dodatkowym atutem.

Czym będziesz się zajmował/a:

  • przygotowanie projektów pod kątem produkcji odzieży sportowej ( sublimacja );
  • praca na szablonach ( wykrojach );
  • współudział w tworzeniu nowych kolekcji;
  • kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym;
  • tworzenie grafik na potrzeby działań online;
  • współpraca z działem marketingu oraz produkcją.

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w przestronnym komfortowym biurze;
  • pracę w miłym energicznym zespole;
  • kawę i herbatę bez limitu.

KRAWCOWA

krawcowa

Jesteśmy firmą produkującą odzież sportową, która tworzy ubrania dla drużyn biegowych, siatkarskich, koszykarskich
i piłkarskich. Szyjemy również odzież na indywidualne zamówienie nawet dla najbardziej wymagających klientów. Szukamy osób, które nie boją się pracy i lubią się rozwijać.

Aktualnie poszukujemy: KRAWCOWEJ/SZWACZKI

  • szycie odzieży sportowej, a w szczególności: t-shirty, longsleevy, singlety, bluzy i spodnie sportowe, spodenki, czapki, kominy;
  • udział we wdrażaniu nowych projektów do produkcji;
  • rozszywanie odzieży.

Wymagania:

  • doświadczenie w szyciu na maszynach overlock, stębnówka, renderka, autolap;
  • znajomość zasad kroju i szycia, doświadczenie w szyciu odzieży sportowej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dbałość o szczegóły;
  • zdolności manualne;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym w godzinach 6:30-14:30;
  • pełne szkolenie w zakresie wykonywanych przez Ciebie obowiązków;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość awansu w strukturach naszej Firmy;
  • dobrą atmosferę i przyjazne stosunki ze współpracownikami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl