Promocje
Opaska sportowa AZTEC

39,00 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Zestaw do biegania ACTIVE PRO + ACTION WINTER granatowy

370,00 zł

Cena regularna: 468,00 zł

Najniższa cena: 468,00 zł
Opaska sportowa JUNGLE

39,00 zł

Najniższa cena: 39,00 zł
szt.
Zestaw do biegania ACTIVE PRO + ACTION WINTER szary

370,00 zł

Opaska sportowa PURPLE

39,00 zł

szt.
Set HOMY grafitowy top + legginsy long

175,00 zł

Cena regularna: 210,00 zł

Najniższa cena: 175,00 zł
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kariera

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Rady Ministrów, prosimy aby w CV dołączać klauzule dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Niniejszym zaznaczamy, że administratorami Państwa danych będzie spółka CDG z siedzibą w Świlczy.

Aplikacje, CV należy podsyłać na adres: sklep@cunazone.com
Życzymy powodzenia :)

 SPECJALISTA SOCIAL MEDIA

specjalista-social-media

Czy social media to Twoja pasja? Czujesz się w nich jak przysłowiowa ryba w wodzie.
Jeśli rozmowa do kamery smalltalk, posty, relacje angażowanie widzów nie stanowią dla Ciebie problemu - prześlij nam swoje CV!

CUNAteam, poszukuje prawdziwego zwierzaka social mediów, który poprowadzi i poszerzy zasięgi naszej marki odzieżowej w internecie Instagram/ Facebook
w przyszłości Tiktok i kto wie może coś jeszcze... :)
Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą odzieży sportowej i casualowej.
Współpracujemy między innymi z: Developres Rzeszów, Stal Rzeszów, Elite Fighters, Forever, FBL Berlin.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu kont na social mediach;
  • samodzielność i odpowiedzialność za efekty swojej pracy;
  • doskonała znajomość instagram-a facebook-a tiktoka i pinteresta;
  • kreatywność w tworzeniu content-u ( lekkie pióro );
  • duża swoboda w rozmowie do kamery;
  • szeroki zakres słownictwa, dbałość o ortografię i najmniejsze szczegóły;
  • wysokie poczucie estetyki;
  • śledzenie trendów SM;
  • dobra organizacja pracy;
  • stały kontakt i współpraca z CUNAteam.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie angażujących relacji, filmów w social mediach z siedziby firmy oraz wydarzeń sportowych i okolicznościowych w których pełnimy ważną rolę;
  • budowanie grup tematycznych na insta i facebook;
  • szukanie nowych zasięgów i kanałów komunikacji z klientem;
  • przygotowywanie i publikowanie postów na Instagram/ Facebook / Tiktok i Pinterest.

Dodatkowym atutem będzie:

  • portfolio prowadzonych działań w social mediach;
  • znajomość Twittera;
  • umiejętności posługiwania się kreatorami video;
  • znajomość branży fashion/sport.

Co oferujemy:

  • praca dla osoby z Rzeszowa lub okolic ( minimum 2 razy w tygodniu praca stacjonarna ) oraz sporadyczne wyjazdy na eventy;
  • elastyczne godziny pracy ( forma współpracy i wymiaru godziny pracy ustalana indywidualnie tak aby było Ci wygodnie );
  • prace w miłym energicznym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szanse na wypromowanie własnej marki osobistej !!!
  • dostęp do niezbędnego sprzętu wysokiej jakości ( aparat, lampy, telefon, komputer ).

GRAFIK KREATYWNY

grafik kreatywny

Poszukujemy wsparcia dla Naszego teamu grafików! Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą odzieży sportowej i casualowej.

Wymagania:

  • dbałość o szczegóły oraz dokładność;
  • duża samodzielność w działaniu;
  • śledzenie trendów w projektowaniu graficznym;
  • bogata wyobraźnia;
  • dbanie o spójność wizualnej marki;
  • biegła znajomość programów z pakietu Adobe – przede wszystkim Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator;
  • doświadczenie w projektowaniu graficznym;
  • ciekawego portfolio – przesili je nam abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie w branży sportowej będzie dodatkowym atutem.

Czym będziesz się zajmował/a:

  • przygotowanie projektów pod kątem produkcji odzieży sportowej ( sublimacja );
  • praca na szablonach ( wykrojach );
  • współudział w tworzeniu nowych kolekcji;
  • kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym;
  • tworzenie grafik na potrzeby działań online;
  • współpraca z działem marketingu oraz produkcją.

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w przestronnym komfortowym biurze;
  • pracę w miłym energicznym zespole;
  • kawę i herbatę bez limitu.

KRAWCOWA

krawcowa

Jesteśmy firmą produkującą odzież sportową, która tworzy ubrania dla drużyn biegowych, siatkarskich, koszykarskich
i piłkarskich. Szyjemy również odzież na indywidualne zamówienie nawet dla najbardziej wymagających klientów. Szukamy osób, które nie boją się pracy i lubią się rozwijać.

Aktualnie poszukujemy: KRAWCOWEJ/SZWACZKI

  • szycie odzieży sportowej, a w szczególności: t-shirty, longsleevy, singlety, bluzy i spodnie sportowe, spodenki, czapki, kominy;
  • udział we wdrażaniu nowych projektów do produkcji;
  • rozszywanie odzieży.

Wymagania:

  • doświadczenie w szyciu na maszynach overlock, stębnówka, renderka, autolap;
  • znajomość zasad kroju i szycia, doświadczenie w szyciu odzieży sportowej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dbałość o szczegóły;
  • zdolności manualne;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym w godzinach 6:30-14:30;
  • pełne szkolenie w zakresie wykonywanych przez Ciebie obowiązków;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość awansu w strukturach naszej Firmy;
  • dobrą atmosferę i przyjazne stosunki ze współpracownikami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium